Szkoła jogi klasycznej

Ideą szkoły jest wprowadzenie do codzienności naszych uczniów, starożytny system ćwiczeń, który prowadzi do poprawy zdrowia, samopoczucia i świadomości własnego ciała.

W SJK odbywają się zajęcia z zakresu hatha jogi, jogi dynamicznej oraz medytacji i relaksacji.

Joga oparta jest na pracy z kręgosłupem oraz pracy stawów w pełnym zakresie. Dzięki temu praktykujący jogę poruszają się lekko i swobodnie, nawet do osiągnięcia bardzo dojrzałego wieku. Joga zapewnia elastyczność i wytrzymałość mięśni, usprawnia tonus mięśniowy,co zdecydowanie poprawia pracę kręgosłupa oraz jego funkcjonalność.
Dzięki systematycznej praktyce jogi można walczyć z nabytymi wadami i zwyrodnieniami kręgosłupa, jak również im zapobiegać. Joga daje stabilność, zdrowie, lekkość, usuwa zmęczenie i działa kojąco na nerwy.

Zapraszamy do SJK także na warsztaty o tematyce związanej z samorozwojem, warsztaty kulinarne a także muzyki indyjskiej.

 


Czym wyróżnia się Szkoła Jogi Klasycznej?


Małe grupy
Dbamy o to, by na naszych zajęciach każdy czuł się swobodnie. Dlatego grupy są maksymalnie 14 osobowe. Dzięki temu uczniowie mają wystarczająco dużo miejsca, nauczyciel każdemu może poświęcić niezbędną uwagę, a kameralna atmosfera sprzyja praktyce jogi.

Duże sale
Sale z dobrą wentylacją gwarantują komfort podczas zajęć. Zajęcia prowadzimy w salach o powierzchni do 53 m2. To pozwala na prowadzenie zajęć zarówno statycznych, jak i dynamicznych.

Parking
W trosce o kierowców przygotowaliśmy miejsca parkingowe. Samochód można zostawić pod samą szkołą.

Dwie łazienki
Wiemy, że wielu uczniów praktykuje jogę przed pracą czy szkołą. W SJK znajdują się dwie łazienki, w których można swobodnie odświeżyć się po zajęciach i wrócić do swoich codziennych obowiązków .

Szatnie
Dla maksymalnego komfortu zarówno Pań jak i Panów w SJK są dwie szatnie damskie oraz osobna szatnia męska. To daje pewność, że miejsca wystarczy dla każdego!
GODZ. OTWARCIA
Pon. - Pt.: 16:30 - 20:00
Sobota: 9:00 - 12:00

ADRES
Stargard, ul. Źródlana 1
(vis a vis hotel "Mały Młyn")

TELEFON

+48 503 993 925