ZAJĘCIA JOGI KLASYCZNEJ

Naszym celem jest promowanie zdrowego i harmonijnego stylu życia.

Joga jest fontanną młodości. Jesteś tak młody, jak elastyczny jest Twój kręgosłup. ~Bob Harper
STARTER

Zajęcia przeznaczone dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą oraz dla osób które wracają do praktyki po dłuższej przerwie.

   Na tym etapie uczymy najważniejszych pozycji jogi oraz sztuki relaksacji ciała i umysłu, prawidłowego ustawiania stóp, miednicy i całego kręgosłupa.

SPRAWDŹ GRAFIK


STARTER ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia, które polecamy wszystkim na pierwsze spotkanie z jogą. Najlżejsze, skierowane do osób mających problemy z kręgosłupem oraz innymi stawami.

   Praktyka jogi w tej grupie różni się od innych zajęć tym, że są wybierane tylko pozycje, o szczególnym działaniu terapeutycznym na kręgosłup, a także stawy biodrowe, kolanowe, stawy barków i nadgarstków.

Osoby mające zdiagnozowany problem z kręgosłupem, przychodząc na zajęcia powinny zgłosić to nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.

SPRAWDŹ GRAFIK


STARTER + ABS

Zajęcia ciągle przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą, biorących udział w zajęciach od niedawna, ale jednocześnie chcących polepszyć kondycję swoich mięśni brzucha poprzez jogę.

ABS – zajęcia dla osób  średnio zaawansowanych skupione na mięśniach brzucha.

Sprawdź grafik


INTRO

Zajęcia przeznaczone  dla osób po grupie STARTER, czyli dla osób średnio zaawansowanych, znających podstawowe asany, regularnie praktykujących jogę.

   Na tych zajęciach ugruntowujemy praktykę z grupy początkującej, a także uczymy nowych asan oraz medytacji.

SPRAWDŹ GRAFIK


ADVANCED

Zajęcia przeznaczone dla osób które przeszły przez etap Starter oraz Intro; dla osób, które od dłuższego czasu biorą udział w zajęciach; dla osób znających swoje ciała i możliwości, nie potrzebujących instrukcji, szukających nowych wyzwań.

Sprawdź grafik


STRETCH

Sprawdź grafikGODZ. OTWARCIA
Pon. - Pt.: 16:30 - 20:00
Sobota: 9:00 - 12:00

ADRES
Stargard, ul. Źródlana 1
(vis a vis hotel "Mały Młyn")

TELEFON

+48 503 993 925